GİZLİLİK POLİTİKASI

Bu gizlilik ilkeleri MOS YAZILIM TEKNOLOJİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ tarafından, anladinsen.com sitesinin gizlilik konusundaki sorumluluklarının tespiti için hazırlanmıştır.

IP adresiniz sunucularımızdaki sorunların giderilmesi ve internet sitemizi yönetmek, sizi ve alışveriş sepetinizi tanımak ve satış işlemlerini gerçekleştirebilmek adına bilgilerinizin toplanması için kullanılacaktır.

Sitemizde alışveriş sepetinizin takibi ve aynı reklamların sürekli olarak görülmesinin engellenmesi için Cookilerden yararlanılmaktadır. Cookilerden size ilgi alanlarınız doğrultusunda içerik sunulması ve tekrar tekrar şifre girmemeniz için şifrenizin saklanması gibi konularda yararlanılmaktadır.

Sitemiz tarafından ad-soyad, telefon numarası, e-posta adresi vb. kişisel verileriniz satış sözleşmesinin ifası için gerekli olup tarafımızca işlenmektedir. Tarafımıza iletmiş olduğunuz kişisel verilerinizi, Şirketimiz hakkında bilgi ve kampanya haberleri ve materyallerini göndermek için kullanmaktayız. Sitemiz tarafından işlenen kişisel verileriniz Şirketimiz dışında 3. Şahıslarla paylaşılmamaktadır. İşlenen kişisel verilerinizin gizliliğinin korunması kurumumuzun güvencesindedir. Kişisel verileriniz yalnızca gerekli durumlarda resmi kurumlar ile paylaşılabilmektedir. Ayrıntılı bilgiye anladinsen.com sitesinde yer alan KVKK Politikası ve Gizlilik Bildirimi’nden ulaşabilirsiniz. 

İletişim bilgileri ayrıca sizlerle iletişime geçmemiz gerektiğinde kullanılacaktır. Kullanıcılarımız isteklerine bağlı olarak sistemimizden kayıtlarını sildirebilirler. Kişiye özel bilgiler kullanıcılarımızın sisteme girişlerinde ve diğer gerektiği durumlarda kişinin kimliğinin doğrulanmasında kullanılacaktır. İstatistiki bilgiler ve profil bilgileri ayrıca sitemizin içinde toplanmaktadır.

Sitemizde ve altyapısında, kullanmış olduğunuz kredi kartına ait bilgiler tutulmamaktadır. Her yeni alışverişinizde bu bilgiler size tekrar sorulmakta ve sadece işleminizin onaylanması için seçmiş olduğunuz ilgili Banka’nın sanalpos alanına gönderilmektedir.

Anladinsen.com Sitesindeki bağlantılar aracılığıyla gideceğiniz diğer sitelerin, MOS YAZILIM TEKNOLOJİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ’nin Gizlilik İlkeleri’ne uyacağını garanti etmez bu nedenle kişisel olarak belirlenebilir herhangi bir bilgi vermeden önce, gittiğiniz sitelerin gizlilik yaklaşımlarını değerlendirmenizi öneririz.