KULLANIM ŞARTLARI

Anladinsen.com’un misyonu, öğrenme yoluyla öğrencilerin hayatlarını iyileştirmektir. Platformumuzda alanında uzman eğitmenlerimizin eğitim içerikleri oluşturup paylaşmasına ve bu eğitim içeriklerine öğrencilerin kolaylıkla erişmesini sağlıyoruz. Platformumuzun, kullanıcılarımıza değerli eğitim içerikleri sunmak için en iyi yöntem olduğunu düşünüyoruz. 

 Anladinsen.com adlı platformumuzda bir eğitim yayımlamak için Eğitmenler ile aramızda eser sözleşmesi ve gizlilik sözleşmeleri imzalıyoruz. Öğrencilerimizin ve eğitmenlerimizin kişisel verilerinin işlenmesiyle ilgili bilgileri Gizlilik Politikamızda sunuyoruz. 

İçindekiler

 1. Hesaplar
 2. Ödemeler, Krediler ve Geri Ödemeler
 3. Hediye ve Promosyon Kodları
 4. İçerik ve Davranış Kuralları
 5. İade ve Değişim Şartları
 6. Uygulanacak Hükümler
 7. Yetkili Mahkeme ve İcra Daireleri

 

 1. HESAPLAR

Platformumuzdaki gelişmeleri takip etmek ve alışveriş deneyiminizi geliştirmek için platformumuzda üye olma seçeneği sunuyoruz. Üyelik şifrenizi genel şifre kurallarına uygun olarak oluşturup (harf ve rakamlar içerecek şekilde) güvenli bir yerde saklayın. Üyeliğiniz ile bağlantılı etkinliklerden siz sorumlusunuz. Üyelik hesabınızı başka birinin kullandığını düşünüyorsanız Destek Ekibi ile iletişime geçerek bize bildirin. 

Üyelik hesabınızı oluşturmak ve bulundurmak için geçerli bir e-posta adresi dahil olmak üzere doğru ve eksiksiz bilgiler sağlamalı ve sağlamaya devam etmelisiniz. İzniniz olmadan hesabınızı kullanan birinin neden olduğu hasar veya zarar dahil olmak üzere hesabınızın ve hesabınızda olan her şeyin tüm sorumluluğu size aittir. Şifreniz konusunda dikkatli olmanız gerektiğini belirtmek isteriz. Hesabınızı bir başkasına devredemez veya başkasının hesabını kullanamazsınız. Bir hesaba erişim talep etmek için bizimle iletişime geçmeniz halinde söz konusu hesabın size ait olduğunu kanıtlamak için birtakım bilgilere ihtiyaç duyabiliriz, bu bilgileri bize sağlamadığınız takdirde bu erişimi size sunamayız. Vefat durumunda söz konusu kullanıcının hesabı kapatılır.

 1. ÖDEMELER

Anladinsen.com’daki içeriklerin fiyatları Eğitmen Şartlarının ve Şirket Politikamızın şartlarına dayalı olarak belirlenir. İçeriklerimiz için zaman zaman promosyonlar ve indirimler sunarız ve belirli içerikler, sadece belirli süre indirimli fiyatlardan sunulur. İçeriğin geçerli fiyatı, içerik satın almayı tamamladığınızda (ödeme anında) geçerli olan fiyattır. Hesabınızda oturum açtığınızda belirli bir içerik için sunulan fiyat, kayıtlı olmayan veya oturum açmamış olan kullanıcılara sunulan fiyattan farklı olabilir çünkü bazı promosyonlarımız sadece yeni kullanıcılar için geçerlidir.  

Satın aldığınız içeriklerin ücretlerini ödemeyi kabul edersiniz ve bu ücretler için banka ya da kredi kartınızdan para çekmemize veya başka ödeme şekillerini (otomatik ödeme, mobil cüzdan vb.) işlememize yetki verirsiniz. Anladinsen.com, size ülkenizdeki en uygun ödeme yöntemlerini sunmak ve ödeme bilgilerinizi güvende tutmak için ödeme hizmeti sağlayıcılarıyla birlikte çalışır. Ödeme hizmeti sağlayıcılarımız tarafından sağlanan bilgileri kullanarak ödeme yöntemlerinizi güncelleyebiliriz. Daha fazla bilgi için Gizlilik Politikamıza göz atabilirsiniz.

 1. HEDİYE ve PROMOSYON KODLARI

Anladinsen.com veya iş ortaklarımız öğrencilere hediye ve promosyon kodları sunabilir. Belirli kodlar, kodlarınızla birlikte sağlanan şartlara uygun olarak, içerikleri satın almak için kullanılabilir. Bazı kodlar için doğrudan belirli içerikler için kullanılabilir. Bu kodlar Anladinsen.com hesabınızda belirtilen süre içinde kullanılmaması halinde geçerliliğini yitirebilir. Anladinsen.com tarafından sunulan hediye ve promosyon kodları, kodlarınızla birlikte sağlanan şartlarda aksi belirtilmediği veya geçerli yasalarca aksi zorunlu kılınmadığı müddetçe nakde çevrilemez. 

 1. İÇERİK VE DAVRANIŞ KURALLARI

Anladinsen.com’u yalnızca yasal amaçlar için kullanabilirsiniz. Yasal olmayan amaçlar için Hizmetlere erişemez, Hizmetleri kullanamaz veya bir hesap oluşturamazsınız. Hizmetleri kullanımınız ve platformumuzdaki davranışlarınız yerel veya ulusal yasalara ya da ülkemizdeki düzenlemelere uygun olmalıdır. Öğrencilerimiz içeriklerin eğitmenlerine soru sorabilir veya içeriklerle ilgili yorum yapabilirler. Tarafınıza ait olmayan hiçbir göndere veya iletiyi paylaşmamanızı öneriyoruz.  

 1. İADE VE DEĞİŞİM ŞARTLARI

Alıcı’nın istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan, niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan ve çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan mallar ve Alıcı tarafından ambalajının açılması olması şartıyla, ses veya görüntü kayıtları, yazılım programları ve bilgisayar sarf malzemelerinin iadesi Yönetmelik gereği mümkün değildir. 29188 sayılı Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği’nin 15/ğ fıkrası gereğince ‘Elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler veya tüketiciye anında teslim edilen gayrimaddi mallara ilişkin sözleşmeler’ cayma hakkı kapsamı dışında tutulmuştur.

 1. UYGULANACAK HÜKÜMLER

Bu sözleşmeyle ilgili olarak çıkabilecek ihtilaflarda öncelikle bu sözleşmedeki hükümler, hüküm bulunmayan hallerde ise Türk Borçlar Kanunu, Türk Ticaret Kanunu, HMK, Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve ilgili mevzuat hükümleri uygulanacaktır.

 1. YETKİLİ MAHKEME VE İCRA DAİRELERİ

İşbu sözleşmenin uygulanmasından doğabilecek her türlü uyuşmazlıkların çözümünde Denizli Mahkemeleri ile İcra Müdürlükleri yetkili olacaktır.